سلام می کنم به همه ی خانواده های ایرانی لبخند

به کسایی که از وضع خودشون ناراضی هستن و مدام دارن از اوضاع اقتصادی کشور شکایت می کنن . کسایی که وضعشون خوبه و شکایتی ندارن. کسایی که وضعشون خوبه و بازم شکایت دارن وحتی کسایی که وضعشون خوب نیست ولی ناشکری هم نمی کنن

تفاوت نداره .حتی برای اون کسی که ایرانش رو رها کرده و به کشور های دیگه رفته. من با هرکسی که اصل و نسب ایرانی داره صحبت می کنم 

نامی که به سال 97 تعلق گرفت ((حمایت از تولید ملی )) بود که توسط مقام رهبری برگزیده شد .

موضوع اینه که ما ایرانی ها حاضریم کالای بی کیفیت چینی رو بخریم ولی زحمت دستان هموطنمون رو برای یک بار هم که شده امتحان نکنیم 

آیا این ظلم محسوب نمیشه ؟ آیا این از انسانیت ما و همینطور ایرانی بودنمون کم نمی کنه ؟

حرفی که بین همه ی مردم شایع هست اینه که کالای ایرانی کیفیت خوبی نداره و یا فلان جنس اصلا توی ایران تولید نمی شه . 

یکی از دلایل مهم این کیفیت پایین اجناس توی ایران اینه که تولیدی ها سرمایه ی کافی برای تقویت کارشون رو ندارن و تا زمانی که اجناسشون به خوبی نره هم همین روند ادامه پیدا می کنه تا جایی که بعضی کارگاه های تولیدی دیگه از پس مخارج کارشون بر نمیان و نمی تونن دستمزد کارگرهاشون رو بپردازن و اون تولیدی تعطیل می شه و چندین نفر انسان بی گناه که نیازمند پول برای ادامه ی زندگی خود و خونوادشون هستن بیکار میشن .

آیا به نظرتون این ظلم نیست ؟ وقتی که میرید توی یه گاه و فقط سراغ کالاهای خارجی رو می گیرید و همون زمان امکان داره که یه مرد در یک جایی از ایران مشغول اشک ریختن باشه که حالا بدون کار چطور سرش رو جلوی زن و بچه ش بالا بیاره ؟

یکی دیگه از مضرات حمایت نکردن از کالای ایرانی این هست که پایه های اقتصادی کشور ضعیف میشه .

چرا؟ چون وقتی تولیدکننده ها هیچ سرمایه ای برای تولید نداشته باشن قاعدتا چیزی هم تولید نمی کنن و قطعا توانایی این رو هم ندارن که فلان کالا رو به خارج از کشور صادر کنن و در ازاش پول هنگفتی دستشون رو بگیره پس این پولی که باید از صادرات کالاها بدست بیاد وارد ایران نمیشه 

این ها کوچکترین مثال هایی بود که می شد درباره ی حمایت از کالا ها در ایران زد .

هدف شکل گیری این وبلاگ این هست که ما ایرانی ها برای پیشرفت کشورمون دلایل حمایت از کالای داخل رو بدونیم و بتونیم از اون ها برداشت درستی بکنیم و به جای لجبازی یه کم منطقی به این موضوع نگاه کنیم

با تشکر از هرکسی که وقت گذاشت و پست من رو خوندبغل

حمایت از کالای ایرانی ایرانی ,کالای ,کسایی ,تولید ,حمایت ,کشور ,کالای ایرانی ,وضعشون خوبه ,اقتصادی کشور منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ارز دیجیتال مارکتینگ و فروش تصاویر جالب hhdc وب سایت رسمی راتین رها مجله زیبایی دانلود دونی چگونه یک زندگي شادي را آغاز كنيم اینجا همه چی هست